Állásajánlatok

Idegenforgalmi ügyintéző - Budapest
Budapest, belvárosi utazási iroda Idegenforgalmi ügyintéző munkakörbe keres kollégát azonnal belépéssel.

Feladat: ügyfélkiszolgálás és teljes körű utazási tanácsadás személyesen, e-mailen és telefonon keresztül, partnerekkel kapcsolattartás. Irodai adminisztráció támogatása.

Elvárások:
- Szakirányú végzettség,
- Erős angol nyelvtudás szóban és írásban,
- Kreatív, talpraesett és készséges személyiség,
- Internet és számítógép magabiztos használata.

Előny:
- min. 1-3 év kiutaztatási irodában szerzett szakmai tapasztalat,
- értékesítői tapasztalat,
- partner irodák és azok árualapjának ismerete előnyt jelent,
- kiváló kommunikációs készség,
- önálló és dinamikus munkavégzés.

Amit kínálunk:
- teljes munkaidős foglalkoztatás,
- versenyképes jövedelem,
- kellemes munkahelyi környezet.

Jelentkezés: Fényképes szakmai önéletrajzzal info@blueskytravel.hu e-mail címen fizetési igény megjelölésével.

Telepített idegenvezető - Zakynthos
Irodánk Júniustól szeptemberig tartó időszakra telepített idegenvezetőt keres Zakynthos szigetére.

Elvárások:

  • idegenvezetői végzettség
  • angol nyelv minimum középfokú szóbeli és írásbeli ismerete
  • kiváló kommunikációs-, problémamegoldó-, kapcsolatteremtő- és szervezőkészség
  • utasközpontúság
  • B kategóriás jogosítvány autóvezetési gyakorlattal

Előny:

  • idegenvezetői tapasztalat Görögországban
  • görög nyelvismeret

A jelentkezéseket önéletrajzzal és motivációs levéllel a info@blueskytravel.hu címre várjuk.
Kérjük, a motivációs levélben röviden fogalmazza meg miért tartja magát alkalmasak a pozícióra, és emelje ki referenciáit

Kiutaztató referens – Budapest
Elvárás: Magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban, legalább 2 éves utazási irodában szerzett tapasztalat, idegenforgalmi végzettség, agilitás, csapatszellem, kreativitás, önálló-, precíz-, lelkiismeretes munkavégzés, rugalmasság. Referensi munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent. Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével várjuk az info@blueskytravel.hu e-mail címre.

Gyakornok - Budapest
Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik szakirányú egyetemi/főiskolai nappali tagozaton alap képzésben vesznek részt és kötelező gyakorlatukat töltenék le. Jelentkezz bátran, ha valóban szeretnél egy utazási iroda életébe belelátni és szakmai tudást is szerezni, egy vidám, dinamikus csapaton belül. Jelentkezéseden kérjük jelezd, hogy államilag finanszírozott vagy önköltséges képzésen veszel részt valamint mennyi időre szól a szakmai gyakorlatod. A jelentkezéseket a info@blueskytravel.hu  e-mail címre fényképes önéletrajzzal együtt várjuk.

Junior asszisztens - Budapest
FELADATOK: kollégák munkájának támogatása, adminisztratív feladatok ellátása, adatrögzítés
ELVÁRÁS: excel és word kiemelkedő használata
Részmunkaidő 4 óra
A jelentkezéseket a info@blueskytravel.hu  e-mail címre fényképes önéletrajzzal együtt várjuk.