Állásajánlatok

Kiutaztató referens – Budapest
Elvárás: Magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban, legalább 2 éves utazási irodában szerzett tapasztalat, idegenforgalmi végzettség, agilitás, csapatszellem, kreativitás, önálló-, precíz-, lelkiismeretes munkavégzés, rugalmasság. Referensi munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent. Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével várjuk az info@blueskytravel.hu e-mail címre.

Gyakornok - Budapest
Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik szakirányú egyetemi/főiskolai nappali tagozaton alap képzésben vesznek részt és kötelező gyakorlatukat töltenék le. Jelentkezz bátran, ha valóban szeretnél egy utazási iroda életébe belelátni és szakmai tudást is szerezni, egy vidám, dinamikus csapaton belül. Jelentkezéseden kérjük jelezd, hogy államilag finanszírozott vagy önköltséges képzésen veszel részt valamint mennyi időre szól a szakmai gyakorlatod. A jelentkezéseket a info@blueskytravel.hu  e-mail címre fényképes önéletrajzzal együtt várjuk.

Junior asszisztens - Budapest
FELADATOK: kollégák munkájának támogatása, adminisztratív feladatok ellátása, adatrögzítés
ELVÁRÁS: excel és word kiemelkedő használata
Részmunkaidő 4 óra
A jelentkezéseket a info@blueskytravel.hu  e-mail címre fényképes önéletrajzzal együtt várjuk.