Állásajánlatok

TURISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ

Belvárosi Irodánkba keresünk turisztikai ügyintéző pozícióba kollegát azonnali kezdéssel részmunkaidőben napi 4-6 órában.

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

•  Személyes ügyfélforgalom, értékesítés az irodában

• Foglalásokkal kapcsolatos feladatok és adminisztráció végzése

• Ajánlatok készítése online és személyesen érkezett jelentkezésekre

• Egyéb adminisztratív feladatok

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

• Minimum középfokú végzettség

• Microsoft Office magas szintű felhasználói ismerete

• Pontosság, precizitás

• Csapatszellem

• Nyitott személyiség

• Rugalmasság

• Elhivatottság

• Problémamegoldó képesség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

• utazási irodában szerzett tapasztalat – de nem feltétel

AMIT KÍNÁLUNK:

• Azonnali kezdési lehetőség

• Versenyképes fizetés

• Céges telefon

• Céges Laptop

• Szakmai fejlődés

• Fiatalos, lendületes csapat

• Határozatlan idejű munkaszerződés

• Stabil hátterű munkahely

MUNKAVÉGZÉS HELYE ÉS IDEJE

• Budapest, VI. kerület Podmaniczky utca

• hétköznap 4-6 óra

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet az állás, magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével a info@blueskytravel.hu e-mail címre várjuk.